Клієнти

Корпорація КРТ – національний лідер на ринку виробників елементів верхньої будови залізничної колії. Виробництво новітніх деталей та вузлів залізничних скріплень є нашою основною спеціалізацією. Серед інших напрямків діяльності компанії: виробництво та постачання хімічних компонентів, гумовотехнічних та ізоляційних виробів, надання послуг з будівництва промислових та житлових об’єктів.

Мережа магазинів «КУЗЯ» пропонує великий вибір дитячих товарів для дітей від народження до 14 років.

Девелоперська компанія «Моя Країна». Компанія супроводжує та реалізовує проекти житлової та комерційної нерухомості від ідеї до здачі в експлуатацію.

ТМ KORMIL – торгова марка створена компанією «Агролайф корми». Ми є виробником преміксів, БМВД та готових кормів для с/г тварин

Школа тестування програмного забезпечення. Курси QALight – це Ваша можливість кардинально змінити напрямок життя в бік успішної кар’єри в галузі IT.

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСНА РАДА КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО „ПІДПРИЄМСТВО АВТОТРАНСПОРТНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ”

Державний науково-дослідний контрольний інститут ветеринарних препаратів та кормових добавок є однією з провідних наукових установ України і країн СНД з питань розробки, вдосконалення та стандартизації методів контролю ветеринарних лікарських засобів, кормів та кормових добавок.

Магазин та сервісний центр Apple

Продаж, обмін, ремонт, сервісне ослуговування техніки Apple та супутніх аксесуарів.

INFOBUS 🚌 Квитки на автобус по Україні, Росії і Європі

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.