Система відеоспостереження

Відеоспостереження  Система відеоспостереження в будівлі або на цілому підприємстві на сьогодні є невід’ємною частиною систем, які забезпечують вашу безпеку і безпеку вашого бізнесу. Популярність систем відеоспостереження пояснюється, перш за все, їх ефективністю в захисті і охороні території, майна і забезпечення власної безпеки. Прості системи відеоспостереження сьогодні можна зустріти практично на кожному громадському об’єкті, будь то під’їзд багатоповерхового житлового будинку чи офіс компанії.

  Переваги таких систем незаперечні: по-перше, вони виконують свою основну функцію – спостереження, по-друге, вони прості в експлуатації, ну, а, по-третє, є відмінним поєднанням високої якості і невисокої ціни. Проте, коли мова заходить про крупніші об’єкти, не говорячи вже про стратегічно важливі та режимні, з обширними прилеглими територіями, простою системою відеоспостереження тут не обійтися. Для здійснення повного контролю над кожним метром об’єкту буде потрібно сучасні і складніші системи відеоспостереження.

  Будь-яка робота по установці систем відеоспостереження починається з їх проектування. Професійне проектування відеоспостереження це, насамперед, 100%-ва гарантія безпеки об’єкту, що охороняється, застава довгої і надійної служби відеосистеми. На стадії попереднього обстеження і узгодження проекту враховуються всі побажання замовника, типи і кількість встановлених відеокамер, можливості розширення, ємність архіву, та інші особливості об’єкта, які в подальшому відобразяться в проекті відеоспостереження. Проектування відеоспостереження – завдання для досвідчених професіоналів. Адже на цій стадії вирішуються питання не лише про виконання основної функції системи (спостереження і стеження), але і розраховується здатність її реакції на події, що відбуваються. На цьому ж етапі можуть бути обговорені питання про інтеграцію системи відеоспостереження з охоронною сигналізацією.

  Наступним в робочому ланцюжку дій є монтаж відеоспостереження, який здійснюється в строгій відповідності з розробленим раніше проектом. Монтаж відеоспостереження вимагає ретельної підготовки, своєчасного постачання і доставки устаткування і супутніх матеріалів. Від майстрів, що здійснюють монтаж відеоспостереження, буде потрібно акуратність в проведенні робіт, і, зрозуміло, проектний контроль – ось основні чинники, що впливають на швидкий і якісний монтаж систем відеоспостереження. Фахівці нашої компанії здійснюють монтаж і установку систем відеоспостереження на об’єктах будь-якого ступеня складності.

  Як і будь-яка техніка, система відеоспостереження потребує постійного обслуговування. Необхідно здійснювати регулярні перевірки її технічної справності і відповідне обслуговування або ремонт. Обслуговування систем відеоспостереження несе в собі функцію підтримки устаткування CCTV і всього комплексу в цілому в належному, справному стані, що задовольняє всім вимогам безпеки. Всі системи відеоспостереження, особливо це стосується сучасних моделей, мають в своєму складі високотехнологічні компоненти, у зв’язку з чим обслуговування відеоспостереження повинне здійснюватися виключно кваліфікованими фахівцями.

  Повертаючись до техніки, відзначимо, що як і всяка техніка, системи відеоспостереження застарівають. Ринок техніки розвивається семимильними кроками, і встигнути за його розвитком часом не так вже і просто. Модернізація систем відеоспостереження потрібна в декількох випадках. Окремі елементи системи, що працюють в режимі «нон-стоп» протягом довгого часу, застарівають і зношуються. Зовсім не обов’язково в цьому випадку здійснювати повну заміну пристроїв охорони. Цілком можливо модернізувати систему відеоспостереження, впровадивши в неї лише окремі, сучасніші, елементи, які дозволять пропрацювати всій системі ще не один рік.

Leave A Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.